Myšlienka elektrických dopravných prostriedkov, vrátane elektrických kolobežiek a elektrických bicyklov, sa za posledných pár rokov stala svetovým trendom. Okrem toho, že so sebou priniesla revolúciu v osobnej preprave, je šetrná aj k nášmu životnému prostrediu. Vyčerpateľné prírodné zdroje, ktorých ťažba, následné spracovanie a využitie sú pre životné prostredie nepredstaviteľnou záťažou, postupne nahrádza pohon na elektrickú energiu. Viacerí z Vás si možno práve teraz povedali: ,,Ale veď elektrárne pri výrobe elektrickej energie takisto vyprodukujú množstvo emisií a skleníkových plynov!“ Musíme Vás opraviť, nie je to celkom tak!

V súčasnosti je výroba elektrickej energie regulovaná prísnymi normami a opatreniami, ktoré tieto plyny eliminujú. V konečnom dôsledku, na nabitie jednej elektrokolobežky sa spotrebuje toľko elektrickej energie, ako pri rozsvietenej žiarovke za ten istý čas.

Práve pre všetky benefity elektrických dopravných prostriedkov sme sa rozhodli, že Vám prinesieme rýchly, moderný a ekologický spôsob ako sa prepraviť kam potrebujete. Hocikam pôjdete, elektrická kolobežka Vás tam prepraví tým najštýlovejším spôsobom, rýchlejšie ako vlastné nohy, ekologickejšie ako Vaše auto, či už bude Vaša vlastná alebo požičaná od nás.

Otváracie Hodiny

Pondelok

nonstop

Utorok

nonstop

Streda

nonstop

Štvrtok

nonstop

Piatok

nonstop

Sobota

nonstop

Nedeľa

nonstop

Adresa & Kontakt