Veľký výber športového oblečenia, obuvi, náramkových hodiniek pre náročných, slnečné okuliare, kvalitné čelovky a svietidlá so 7 ročnou zárukou. Multitool Leatherman s 25 ročnou zárukou. Všetko skladom-doručenie do 24 hodín. V našom internetovom obchode sa riadime dvoma základnými myšlienkami:

  1. Káždý kto sa stane naším zákazníkom musí byť spokojný.
  2. Kvalita nami ponúkaných produktov musí byť 110%. Internetovému predaju sa venujeme už 5 rokov, takže sme získali veľmi dobré skúsenosti, čo je pre zákazníka dôležité a budeme sa to snažiť zúžitkovať aj v tomto e-shope. Internetový obchod je zameraný na športové oblečenie, Streetwear oblečenie, obuv a doplnky. Veríme, že každý, kto hľadá kvalitné oblečenie, či už na športové aktivity alebo na bežné nosenie si v našom e-shope príde na svoje.

V našom internetovom obchode nájdete jedine značkový tovar ako je napr. Under Armour,Columbia, Yakuza wear, RDX sports, Mafia&Crime, Double Red a samozrejme našu ponuku budeme neustále rozširovať. Veríme , že s nákupom v našom e-shope budete maximálne spokojní a budete sa ku nám s radosťou vracať. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Otváracie Hodiny

Pondelok

09:00 - 17:00

Utorok

09:00 - 17:00

Streda

09:00 - 17:00

Štvrtok

09:00 - 17:00

Piatok

09:00 - 17:00

Sobota

08:00 - 13:00

Nedeľa

zatvorené

Kontaktujte majiteľa

Napísať recenziu

Vlastné hodnotenie

Cena
Poloha
Zamestnanci
Servis
Všeobecne
Publikujem...
Vaše hodnotenie bolo úspešne odoslané
Prosím vyplňte všetky polia
Captcha check failed
Filip Novotný 18. októbra 2017 12:32
Rýchlosť
Kvalita
Služba
Prístup
Celkom

Naozaj výborná firma, tovar nie je síce lacný ale je to naozaj vysoká kvalita ktorá sa oplatí a nemusíte každý rok nakupovať nové oblečenie. Odporúčam!