Veľký výber športového oblečenia, obuvi, náramkových hodiniek pre náročných, slnečné okuliare, kvalitné čelovky a svietidlá so 7 ročnou zárukou. Multitool Leatherman s 25 ročnou zárukou. Všetko skladom-doručenie do 24 hodín. V našom internetovom obchode sa riadime dvoma základnými myšlienkami:

  1. Káždý kto sa stane naším zákazníkom musí byť spokojný.
  2. Kvalita nami ponúkaných produktov musí byť 110%. Internetovému predaju sa venujeme už 5 rokov, takže sme získali veľmi dobré skúsenosti, čo je pre zákazníka dôležité a budeme sa to snažiť zúžitkovať aj v tomto e-shope. Internetový obchod je zameraný na športové oblečenie, Streetwear oblečenie, obuv a doplnky. Veríme, že každý, kto hľadá kvalitné oblečenie, či už na športové aktivity alebo na bežné nosenie si v našom e-shope príde na svoje.

V našom internetovom obchode nájdete jedine značkový tovar ako je napr. Under Armour,Columbia, Yakuza wear, RDX sports, Mafia&Crime, Double Red a samozrejme našu ponuku budeme neustále rozširovať. Veríme , že s nákupom v našom e-shope budete maximálne spokojní a budete sa ku nám s radosťou vracať. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Otváracie Hodiny

Pondelok

09:00 - 17:00

Utorok

09:00 - 17:00

Streda

09:00 - 17:00

Štvrtok

09:00 - 17:00

Piatok

09:00 - 17:00

Sobota

08:00 - 13:00

Nedeľa

zatvorené

Kontaktujte majiteľa

Napísať recenziu

Vlastné hodnotenie

Price
Location
Staff
Services
Food
Publikujem...
Vaše hodnotenie bolo úspešne odoslané
Prosím vyplňte všetky polia
Filip Novotný 18. októbra 2017 12:32
Rýchlosť
Kvalita
Služba
Prístup
Celkom

Naozaj výborná firma, tovar nie je síce lacný ale je to naozaj vysoká kvalita ktorá sa oplatí a nemusíte každý rok nakupovať nové oblečenie. Odporúčam!