Potrebujete odborníka na vašu novú podlahu? Dodávame a montujeme moderné vinylové podlahy, laminátove podlahy, drevenné podlahy, korkové podlahy. Napíšte nám na predaj@podlahy-zilina.sk alebo zavolajte na 0903 503 522 alebo si príďte vybrať do našej predajne.

Bambusové podlahy – sú podlahová krytina novej generácie, jej výhoda vyplýva z podstaty materiálu, z ktorého je zložená. Jedná sa o masívne lamely, zlepené z presne opracovaných bambusových prírezov. Je to trvanlivý a pocitovo teplý materiál ktorý je možno uplatniť v mnohých obytných interiéroch: detské izby, obývačky, spálne, kuchyne, predsiene. Bambusová podlaha BAMBOPOL je atestovaná na obsah formaldehydu a je zaradená do kategórie E1 – Európska norma: najnáročnejšia trieda! Bambusové parkety sa vyrábajú v dĺžke zhruba 1 m, šírke 10 cm a hrúbke 15 mm, ktoré sa pevne lepia na podklad a vzájomne poskladané systémom „ klip“ tvoria podmanivo jemný parketový povrch. Bambusová podlaha BAMBOPOL je svojou podstatou niekoľkogeneračná klasická parketa s použiteľnosťou na desiatky rokov.

Drevené podlahy – Vďaka prírodnému vzhľadu, vôni a tepelným vlastnostiam je veľmi populárna. Drevená podlaha je krásna a tiež príjemná na dotyk – v porovnaní s laminátovou podlahou je drevo teplé a mäkké. Tepelno-izolačné vlastnosti sú viditeľne lepšie. Prednosťou prírodného dreva je aj možná oprava pri náhodnom poškodení.

Adresa

Naša adresa:

Na Sihoti 558/10, Žilina

GPS:

49.2308848, 18.7422972

Telefón:
Email:

-

Napísať recenziu

Cena
Poloha
Zamestnanci
Servis
Všeobecne
Publikujem...
Vaše hodnotenie bolo úspešne odoslané
Prosím vyplňte všetky polia
Captcha check failed