Individuálne a kolektívne športy. Adrenalínové ale aj duševné športy. Rekreácia a wellness

Zobrazujem 12 z 12 položiek

Prepnúť filtre
Počet
Zoradiť podľa
Poradie
Futbalový klub. Informácie o výsledkoch zápasov, hráčoch, pripravovaných zápasoch, zostavách.

Futbalový klub. Informácie o výsledkoch zápasov, hráčoch, pripravovaných zápasoch, zostavách.

Internetový obchod pre každého správneho bežca

Stránka živá nástraha je vytvorená hlavne pre rybárov. Majú tu široký výber nástrah na ryby. Na naších farmách chováme niekoľko druhov bezstavovcov, švábov a červov. V ponuke máme aj sušený hmyz a umelú nástrahu.

UNDEADARENA.COM - Najväčšia ESCAPE, TEAMBUILDING a EVENT aréna na Slovensku

Plne vybavený teambuildingový a eventový indoor priestor pre priaznivcov netradičného Bratislavského industriálu. Priestor ideálny pre organizovanie unikátnych teambuildingov, eventov, podujatí a firemných večierkov. Variabilná kapacita 30-300+ osôb.

Prinášame nové vzrušujúce prvky do senzuálnej masáže. Naše masáže sú ideálne pre všetky vekové kategórie, pre začiatočníkov, ale aj pre najnáročnejších.

Služby osobného fitness trénera pre kondičných a profesionálnych športovcov.

Sportmoda.sk je s-shop s ponukou značkového športového oblečenia Kilpi pre pánov, dámy aj juniorov a najmenších.

Zameriavame sa na predaj, prenájom a poradenstvo v oblasti elektrokolobežiek. V našej ponuke však nájdete aj obľúbené multifunkčné sety pre najmenších a kolobežky pre deti a mládež.

Ako chiropraktik používam praktickú manipuláciu s chrbticou a iné alternatívne postupy, pričom teória je, že správne vyrovnanie svalovej a kostrovej štruktúry tela, hlavne chrbtice, umožní telu sa uzdraviť. Ponúkam kompenzačné cvičenia a poradenstvo…

Snažíme sa dostať bicyklovanie medzi ľudí, a preto sme začali ponúkať kvalitné bicykle za prijateľné ceny. Zastupujeme slovenské značky ako CTM, Dema a Kenzel. Po krátkom čase sme rozšírili ponuku elektrobicyklov od firmy Liberty. Na jeseň 2015 sme…