Remeslá, servis a opravy, reklama, stavebné práce, informácie a požičovne

Zobrazujem 20 z 117 položiek

Počet:
Zoradiť podľa:
Poradie:

Máme skúsenosti, ktoré sa dajú získať iba rokmi tvrdej driny so zanietením pre vec. A práve to je jeden z kľúčových dôvodov, prečo sme tu ešte stále a silnejší ako kedykoľvek predtým.

zber papiera, školský zber, tlačiarenské odrezky, biely papiera, výkup papiera

Recenzie produktov. Profesionálne recenzie produktov vo vybraných kategóriach. Pomoc pre zákazníkov pri rozhodovaní sa ktorý produkt si vybrať.

Predaj strešných krytín a kompletné služby v oblasti šikmých striech.

Ponúkame služby v oblasti sťahovania bytov, domou , kancelárii. Montáž ,demontáž vášho zariadenia . Ďalej ponúkame autodopravu . Všetko k vašej spokojnosti. Stačí nám len zavolať a oboznamit nás s tým čo za službu od nás potrebujete a my vám zadarmo…

Predaj kobercov, podlahy, parkiet, e-shop a kamenná predajňa. V ponuke kusové koberce aj metrážne koberce, linoleum, laminátové, vinylové, drevené podlahy a parkety overených značiek Classen, Quickstep, Kronospan, Kronopol.

skontrolujte si PZP, havarijné poistenie, poistenie bytu, chaty, domu, životné poistenie, úrazové poistenie

Ambulantný zber a výkup papiera od domácností a firiem pre Bratislavský a Trnavský kraj. Vykupujeme noviny, časopisy, kancelársky papier, papierový odpad. Výkup papiera priamo pred vašim domom alebo firmou, používame certifikované váhy.

Špecializujeme sa na vstavané skrine, od návrhu, cez výrobu až po montáž tak, aby bol zákazník spokojný s kvalitou, ale aj s cenou vstavanej skrine.

PYROPREDAJ.SK je e-shop, kde nájdete ohňostroje a zábavnú pyrotechniku. Ponúkame Vám široký sortiment, výhodné ceny a rýchle doručenie objednávky. Vyberte si z našej ponuky: ohňostroje, petardy, rakety, prskavky a množstvo inej pyrotechniky. Zábavná…