Turisticky atraktívny severovýchod Slovenska v objatí krásnej prírody a Vysokých Tatier

Zobrazujem 17 z 17 položiek

Prepnúť filtre
Počet
Zoradiť podľa
Poradie

Spoločnosť Mestské lesy, s r.o. Poprad vznikla dňa 25.7.1997,  na základe uznesenia MZ č. 31/1997 zo dňa 17.4.1997. Založená bola zakladateľskou listinou vo forme notárskej zápisnice ako spoločnosť so 100 % – tnou účasťou mesta Poprad. Celková…

Stránka zaoberajúca sa sústružením dreva, tokárstvu. Vyrábam drevené dekoračné stolové lampy, misky, podstavce pod kvety, zákazková výroba.

Zubná Ambulancia Prešov

Zubná ambulancia pod vedením MDDr. Jaroslava Titka sa nachádza priamo v centre mesta Prešov. Služby poskytované v našej ambulancii sú profesionálne a maximálne sa snažíme naplniť spokojnosť nášho klienta. Zbavte sa bolesti zubov!

Domové dekorácie, bytové doplnky, svietidlá, stolové lampy.

ponúkame zemné a výkopové prace minibagrom. Taktiež ponúkame búracie prace a odvoz stavebného materiálu.

Tradičný eshop s tradičnou kvalitou

Elektroinštalácie - Rozvody vody a odpadu - Teplovodné a elektrické vykurovanie

Profesionálne elektroinštalačné práce silnoprúdových a slaboprúdových rozvodov, inštalácia rozvodov vody a odpadu v bytoch, novostavbách, domoch aj firmách. Komplexné riešenie inštalačných prác ústredného vykurovania.

Najlepšie mikrovlnky podľa recenzií. Recenzie a testy mikrovlniek

Maloobchodná  predajňa Kovospol PP funguje už viac ako 20rokov a je najväčším predajcom železiarskeho tovaru, náradia a záhradnej techniky v meste.

Trendy dámska móda

Internetový obchod pre moderné ženy, ktoré chcú byť trendy pri každej príležitosti.

Stavebné práce - búranie, murárske, rekonštrukcie, maľovanie, sadrokartóny

Spoločnosť REKO-Build poskytuje služby potrebné ako pri realizácií novostavieb, tak aj rekonštrukčné práce bytov, domov a iných stavebných objektov.

V tíme Psorioweb je našou snahou priniesť všetkým pacientom trpiacich na kožné problémy, ako je psoriáza, seborea alebo ekzém, účinnú a bezpečnú pomoc.

Dámska a pánska štýlová móda

Pranie,žehlenie,mangľovanie,tepovanie -Kežmarok,Tatry a okolie.