Košický kraj sa nachádza v juhovýchodnej časti Slovenska. S počtom 767 256 obyvateľov

Zobrazujem 14 z 14 položiek

Prepnúť filtre
Počet
Zoradiť podľa
Poradie

Máme skúsenosti, ktoré sa dajú získať iba rokmi tvrdej driny so zanietením pre vec. A práve to je jeden z kľúčových dôvodov, prečo sme tu ešte stále a silnejší ako kedykoľvek predtým.

skontrolujte si PZP, havarijné poistenie, poistenie bytu, chaty, domu, životné poistenie, úrazové poistenie

Rodinné domy Košice, hrubá stavba, holodom, na kľúč

VERVA, spol. s r.o., Stavebná firma Košice

Realitný maklér- v každodennom živote si vyberáte svojho kaderníka, zubára aj servis na opravu auta, preto aj predaj vášho najväčšieho majetku zverte do rúk profesionála, ktorý bude hájiť vaše záujmy.

Informácie pre dovolenkárov pri ceste do Bulharska. Exkluzívne ponuky, last minute dovolenky a informácie o krajine na jednom mieste.

Trasa na Ferratu Kyseľ + Požičovňa ferratových setov

Vo Ferrate Kyseľ sa zabezpečili železné „stupačky – lana“ tak, aby turisti vedeli prekonať exponované miesta ako vodopády alebo zúžené tiesňavy a nepoškodili pri tom prírodu.

Stavebné práce - búranie, murárske, rekonštrukcie, maľovanie, sadrokartóny

Spoločnosť REKO-Build poskytuje služby potrebné ako pri realizácií novostavieb, tak aj rekonštrukčné práce bytov, domov a iných stavebných objektov.

Chcete naplniť svoje pracovné ambície? Absolvujte u nás rekvalifikačné kurzy hradené úradom práce.

Stavebné práce, rekonštrukcie, elektroinštalácia, nábytok na mieru

Rýchle a stabilné pripojenie pomocou WIFI internetu v obciach v okrese Gelnica. Skvelé ceny a viac ako 10 ročné skúsenosti. Platí pre obce: V.Folkmar, Margecany, Jaklovce, Žakarovce a Kojšov.

Slovenský výrobca dizajnových šperkov – zásnubné prstene, svadobné obrúčky, vlastné kolekcie náušníc a príveskov. Jedinečnosť spočíva v detailoch.

Kurzy a školenia v oblastiach: BOZP, účtovníctvo a dane, mzdy a personalistika

Ako chiropraktik používam praktickú manipuláciu s chrbticou a iné alternatívne postupy, pričom teória je, že správne vyrovnanie svalovej a kostrovej štruktúry tela, hlavne chrbtice, umožní telu sa uzdraviť. Ponúkam kompenzačné cvičenia a poradenstvo…

Veľký výber svietidiel za rozumné ceny

V roku 2003 sme založili kamennú predajňu.Poskytujeme odborné poradenstvo, návrhy osvetlenia v interiéri a exteriéri.Priamo v predajni si môžte vybrať zo širokej ponuky produktov za rozumnú cenu Spolupracujeme s viacerými dodávateľmi a preto vieme…