Bratislavský kraj je rozlohou najmenším, no ekonomicky najvýkonnejším regiónom

Zobrazujem 20 z 83 položiek

Prepnúť filtre
Počet
Zoradiť podľa
Poradie

Univerzitná nemocnica Bratislava (skr. UNB; do 30. 6. 2010 Fakultná nemocnica s poliklinikou Bratislava – skr. FNsP Bratislava) je univerzitná nemocnica v Bratislave. Jej sídlo je v Nemocnici Ružinov.

Predaj a prenájom kancelárskej techniky, počítačových zostáv, serverov, návrhy a správa sietí Firma REFICIER JTL s.r.o. úspešne pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1998. Medzi naše hlavné činnosti patrí predaj, servis a prenájom kopírovacích…

Ambulantný zber a výkup papiera od domácností a firiem pre Bratislavský a Trnavský kraj. Vykupujeme noviny, časopisy, kancelársky papier, papierový odpad. Výkup papiera priamo pred vašim domom alebo firmou, používame certifikované váhy.

Špecializujeme sa na vstavané skrine, od návrhu, cez výrobu až po montáž tak, aby bol zákazník spokojný s kvalitou, ale aj s cenou vstavanej skrine.

Internetový obchod pre každého správneho bežca

Autodoprava tovaru do 3,5 tony po Bratislave a okolí, ale aj celom Slovensku a štátoch EÚ. Preprava nábytku pri sťahovaní, odvoz nepotrebných vecí na zberný dvor. Bezpečná doprava tovaru z nákupných centier k vám domov.

Víno Hulanský – rodinné vinárstvo. Výroba a predaj odrodových vín s dôrazom na ekologické vinohradníctvo. Možnosť dovozu vína v rámci Bratislavy a okolia, súkromné degustácie.