Spoločnosť REKO-Build je formálne mladou firmou, ktorej tím je však tvorený odborníkmi, ktorí už viac ako 10 rokov pôsobia v stavebnom sektore a svoje znalosti a skúsenosti naberali ako na území Slovenska, tak aj v rôznych krajinách v rámci Európy.

Primárne sa zameriavame na služby potrebné ako pri realizácií novostavieb, tak aj rekonštrukčné práce, ktorých opis nájdete na tejto webovej stránke v sekcii „Naše služby“, pričom tieto služby poskytujeme hlavne v okresoch Sabinov, Prešov, Lipany, Stará Ľubovňa a Bardejov, no každý záujem o naše služby, ak sú žiadané aj v iných regiónoch, sa snažíme s ohľadom na naše možnosti poskytnúť.

Ku každej úlohe pristupujeme zodpovedne, snažiac sa nielen vopred naplánovať realizáciu samotných prác, aby prebiehali rýchlo a bez problémov a viedli k plnej spokojnosti zákazníka, no zároveň sa snažíme našim zákazníkom poradiť na základe našich dlhoročných skúseností a ušetriť im tak financie a navrhnúť lepšie, efektívnejšie a vhodnejšie riešenie, nakoľko väčšina záujemcov o naše služby, nedisponuje potrebnými znalosťami, čo chápeme a snažíme sa tomu prispôsobiť komunikáciu a plánovanie prác.

Dávame si za cieľ:

  • pružne a čo najefektívnejšie reagovať na požiadavky zákazníkov,
  • dodávať našim zákazníkom služby najvyššej kvality,
  • vždy zákazníka poučiť o výhodách aj nevýhodách, aj prípadných rizikách, rôznych riešení
  • ak je to v našich silách a požiadavkou zákazníka, poskytovať kompletné služby a čo najviac napomôcť našim klientom aj pri pomocných, sprievodných prácach, ako sú napr. sťahovanie a upratovanie,
  • neustále sa vzdelávať v oblasti nových technológií a materiálov.

Adresa

Naša adresa:

Moyzesova 23 Sabinov

GPS:

49.1051126, 21.104753699999947

Telefón:

Napísať recenziu

Cena
Poloha
Zamestnanci
Servis
Všeobecne
Publikujem...
Vaše hodnotenie bolo úspešne odoslané
Prosím vyplňte všetky polia
Captcha check failed