Špecializujeme sa na propagovanie online stránok na internete. Naše portfólio služieb pokrýva kompletnú starostlivosť od monitorovania návštevnosti až po linkbuilding. Zviditeľníme Vás a predbehneme vašu konkurenciu.

OnPage a OffPage SEO – Súbor opatrení a zásahov ktoré zvýšia atraktívnosť vašej stránky pre vyhľadávače a návštevníkov. V rámci našich balíkov poskytujeme zadarmo vstupnú optimalizáciu stránok. Náš profesionálny tím “preklepne” vašu stránku od základov.

LinkBuilding – Dnes najúspešnejšia metóda zlepšenia pozícií vo vyhľadávačoch. Naša firma nadobudla počas rokov exkluzívne vzťahy so stovkami majiteľmi stránok, to nás posuva o krok pred konkurenciu kedže efektívnejšie dokážeme získať viac kvalitných odkazov pre klienta

Sociálne siete – Facebook, Twitter, G+ a podobné služby sú dnes neoddeliteľnou súčasťou propagácie firiemm alebo osobných stránok. Nezaostávajte pred konkurenciou na sociálnych sieťach, je to ľahká cesta ako zvýšiť svoje tržby či návštevnosť.

Pay Per Click (PPC) – Reklamná kampaň založená na banneroch a reklamných textoch na externých stránkach. Vďaka našej dlhoročnej skúsenosti s PPC (Adwords, Etarget, AdBrite..) vieme založiť či upraviť online kampaň tak aby ste platili menej a pritom vaša reklama bola efektívnejšia. Nemíňajte zbytočne veľa.

Otváracie Hodiny

Pondelok

00:00 - 24:00

Utorok

00:00 - 24:00

Streda

00:00 - 24:00

Štvrtok

00:00 - 24:00

Piatok

00:00 - 24:00

Sobota

00:00 - 24:00

Nedeľa

00:00 - 24:00

Kontaktujte majiteľa

Napísať recenziu

Vlastné hodnotenie

Cena
Poloha
Zamestnanci
Servis
Všeobecne
Publikujem...
Vaše hodnotenie bolo úspešne odoslané
Prosím vyplňte všetky polia
Captcha check failed
Tomáš H. 18. októbra 2017 12:36
Rýchlosť
Kvalita
Služba
Prístup
Celkom

Posunuli našu stránku za 2 mesiace na popredné priečky v Google. Ďakujeme