Nebanková pôžička Ammado

Ammado pôžička vám pomôže, keď potrebujete vyriešiť finančné ťažkosti. Požičajte si od finančného portálu, ktorý je na trhu už od roku 2012. Za ten čas sme spokojne obslúžili viac ako 700 000 klientov z celého Slovenska. Pôžička Ammado je nielen výhodná, ale šetrí vám aj čas. Získať ju môžete na čokoľvek bez potreby osobnej návštevy pobočky. Naša nebanková pôžička je online a jej schválenie prebieha už do 24 hodín.

Naše finančné produkty

Mini pôžička

Ak si potrebujete požičať expresne rýchlo do pár minút, môžete sa spoľahnúť na našu Mini pôžičku. Požičiame vám stovku obratom a to bez dokladovania. Mini pôžička je najrýchlejšia online pôžička na trhu, ktorú vám vyplatíme obratom na účet alebo v hotovosti na vašej pošte.

Pôžička na kartu

S modernou pôžičkou na kartu si dokážete oslobodiť svoju peňaženku. Zoberte si pôžičku na kartu a získajte revolvingový úver až 7000 EUR, so splátkou, ktorá vám jedine vyhovuje. Našu kartu môžete použiť rovnako ako vašu klasickú platobnú kartu a za nákupy získavate odmeny.

Pôžička ihneď

Keď potrebujete viac ale rýchlo, požiadajte si o našu pôžičku ihneď. Ide o finančný produkt, pri ktorom je schvaľovací proces nastavený na okamžité spracovanie vašej online žiadosti. Klient tak získa pôžičku v priebehu pár hodín a to až do výšky 25000 EUR.

 

Adresa

Naša adresa:

Stromová 13, Bratislava

GPS:

48.1648429, 17.095361

Telefón:
Web:

Napísať recenziu

Cena
Poloha
Zamestnanci
Servis
Všeobecne
Publikujem...
Vaše hodnotenie bolo úspešne odoslané
Prosím vyplňte všetky polia
Captcha check failed