Nemocnice, choroby, lekári. zdravá výživa, alternatíva ale aj informácie o drogách a závislostiach

Zobrazujem 20 z 22 položiek

Počet:
Zoradiť podľa:
Poradie:

Univerzitná nemocnica Bratislava (skr. UNB; do 30. 6. 2010 Fakultná nemocnica s poliklinikou Bratislava – skr. FNsP Bratislava) je univerzitná nemocnica v Bratislave. Jej sídlo je v Nemocnici Ružinov.

Internetový obchod so zameraním na predaj prírodných produktov, vitamínov, výživových doplnkov na zvýšenie kvality života, posilnenie imunity. Taktiež prírodných doplnkov podporujúcich zdravé chudnutie a značkovej kozmetiky pre starostlivosť o pleť.

Prírodou proti alergii a zápalu

Jediné prírodné antihistaminikum s rýchlym účínkom, bezpečné pre deti aj dospelých.

Zubná Ambulancia Prešov

Zubná ambulancia pod vedením MDDr. Jaroslava Titka sa nachádza priamo v centre mesta Prešov. Služby poskytované v našej ambulancii sú profesionálne a maximálne sa snažíme naplniť spokojnosť nášho klienta. Zbavte sa bolesti zubov!

Športová výživa pre náročných Fit-Life.sk

E-shop so športovou výživou. Zaručený výsledky za dobrú cenu.

Zdravie a krása z bylín eshop BIO kozmetika, pleťové oleje, maste, krémy, tinktúry, bylinné sirupy, výživové doplnky, kozmetikcké suroviny, bylinky

Našim cieľom je prinášať biopotraviny ako alternatívu ku konvenčným potravinám,

RIEŠENIE ZMENY KLÍMY ĽUDSKY A ZROZUMITEĽNE Zaregistrujte sa s výraznou zľavou teraz iba za 99 Eur! Viac informácii o našej konferencii nájdete nižšie a tiež v programe tu a na FB tu Priblížime vám tému klimatických zmien – zmeny klímy, aby…

Prírodné produkty pre vaše zdravie, suroviny pre aromaterapiu. 100% esenciálne oleje, za studena lisované oleje, pleťové oleje, bio maslá, kozmetické íly, vitamíny online. Kvalitné prírodné produkty od starostlivo vyberaných výrobcov.

Metóda ReLEx Smile 3D je jedinečný operačný zákrok vyvinutý spoločnosťou Carl Zeiss. Odstraňuje dioptrické chyby oka výlučne pomocou femtosekundového laseru. Bezbolestne, bez narušenia povrchu rohovky a bez spáleného tkaniva.

BIO Arganový olej kozmetikcý a arganový olej potravinársky priamo z Maroka

BIO Arganový olej, arganový olej kozmetický, potravinársky a opunciový olej vyrobený a balený priamo v Marok. Kozmetika z mŕtveho mora s arganovým olejom z Jordánska a šály z Kašmíru.

fitstrava.sk Honey & Bee Product s.r.o.

Zdravé oleje lisované za studena a sušený včelí peľ zo Slovenska. Prírodné produkty bez konzervačných látok.

V tíme Psorioweb je našou snahou priniesť všetkým pacientom trpiacich na kožné problémy, ako je psoriáza, seborea alebo ekzém, účinnú a bezpečnú pomoc.

Facelifting, Akupunktúra, Skrášľovanie | Balance Clinic

Skrášľujúce procedúry, čínska medicína | Balance Clinic

Biorezonancia – biorezonačná diagnostika a harmonizácia. Diagnostika a harmonizácia zdravotného stavu

Onkologická ordinácia v Banskej Bystrici.

Fokus očná optika a. s. Bratislava zhotovuje optické pomôcky podľa Vašich požiadaviek.