Zemné práce, výkopové práce, montáž, rekonštrukcia obnovy a iné

Zobrazujem 19 z 19 položiek

Počet:
Zoradiť podľa:
Poradie:

Predaj strešných krytín a kompletné služby v oblasti šikmých striech.

Predaj kobercov, podlahy, parkiet, e-shop a kamenná predajňa. V ponuke kusové koberce aj metrážne koberce, linoleum, laminátové, vinylové, drevené podlahy a parkety overených značiek Classen, Quickstep, Kronospan, Kronopol.

Rodinné domy Košice, hrubá stavba, holodom, na kľúč

VERVA, spol. s r.o., Stavebná firma Košice

Poskytujeme komplexné služby v oblasti stavebnej výroby – najmä realizáciu stavebných a montážnych prác (ako generálny dodávateľ i subdodávateľ)

ponúkame zemné a výkopové prace minibagrom. Taktiež ponúkame búracie prace a odvoz stavebného materiálu.

Elektroinštalácie - Rozvody vody a odpadu - Teplovodné a elektrické vykurovanie

Profesionálne elektroinštalačné práce silnoprúdových a slaboprúdových rozvodov, inštalácia rozvodov vody a odpadu v bytoch, novostavbách, domoch aj firmách. Komplexné riešenie inštalačných prác ústredného vykurovania.

Liate a dizajnové podlahy.

Realizujeme, dizajnové cementové, epoxidové, polyuretánové, liate podlahy, nivelácie, pohľadové betónove podlahy a steny.

Predaj a montáž podlahy, renovácia podlahy, e-shop

Stavebné práce - búranie, murárske, rekonštrukcie, maľovanie, sadrokartóny

Spoločnosť REKO-Build poskytuje služby potrebné ako pri realizácií novostavieb, tak aj rekonštrukčné práce bytov, domov a iných stavebných objektov.

Výstavba rodinných domov v Bratislave

Stavebné práce, rekonštrukcie, elektroinštalácia, nábytok na mieru

Predaj a montáž dverí, podláh, zárubní, kľučiek, OSB dosiek… Viac než 1000 metrov štvorcových výstavnej a skladovej plochy spolu s ochotným personálom pripraveným na Vaše otázky.

Potrebujete odborníka na vašu novú podlahu? Dodávame a montujeme moderné vinylové podlahy, laminátove podlahy, drevenné podlahy, korkové podlahy

Renovačné služby | Brúsenie parkiet | Renovujeme s.r.o.

Renovujeme, s.r.o.,renovačné služby pre laminátové a drevené plávajúce podlahy, klasické parketové vlysy,brúsenie parkiet,renovujeme podlahy,dvere,steny a domy.