Služby spojené s domácnosťou a záhradou, údržba, predaj a servis

Zobrazujem 20 z 25 položiek

Počet:
Zoradiť podľa:
Poradie:

Predaj kobercov, podlahy, parkiet, e-shop a kamenná predajňa. V ponuke kusové koberce aj metrážne koberce, linoleum, laminátové, vinylové, drevené podlahy a parkety overených značiek Classen, Quickstep, Kronospan, Kronopol.

záhradkárske a vinárske potreby

záhradkárske a vinárske potreby

METALRUSTIC – Kovaný-kovový nábytok a doplnky

Maloobchodná  predajňa Kovospol PP funguje už viac ako 20rokov a je najväčším predajcom železiarskeho tovaru, náradia a záhradnej techniky v meste.

3D obklady sú určené na obklad stien v interiéri. Vďaka 3D efektu dokážu oživiť vaše steny a dokonale imitujú materiály ako drevo, kameň či dlažbu

Náradie stavebné, ručné, záhradné, auto, moto, murárske, maliarske. Potreby pre maliarov, stavbárov, murárov, majstrov, stavebné firmy a iné.

Donáška kvetov zadarmo do celého Slovenska. V Bratislave už do 1-2 hodín. Realizácie svadobnej výzdoby a eventov.

Donáška kvetov donáška kytíc svadobná výzdoba eventy svadobné kytice kvety.

Samozavlažovacie kvetináče Lechuza. Dizajnové kvetináče so systémom samozávlahy vhodné na vonkajšie, ako aj vnútorné použitie.

Chlebník na pekárenské výrobky

veľkoobchod v oblasti kúrenie, voda, plyn, kanalizácia

Našim zákazníkom vieme poskytnúť službu „na kľúč,“ čo predstavuje reťazec služieb od technickej prípravy až po samotné spustenie do prevádzky certifikovanými odborníkmi.

Sídlime na strednom Slovensku, máme vlastné skladové a predajné priestory s kompletným tovarom pre výstavbu a prevádzku jazierok. Tovar zasielame kuriérskou spoločnosťou, alebo je možný osobný odber na prevádzke.

Tvorba, realizácia a údržba záhrad a závlahových systémov.

Tvorba, realizácia a údržba záhrad a závlahových systémov. Vzdelanie v odbore, kreativita a praktické skúsenosti nám umožňujú vytvárať záhrady schopné plniť široké spektrum vašich očakávaní.

Ponúkame umelé kvety, keramiku, prútené obaly, plechové figuríny. Vyrábame vence na dvere a bytové dekorácie.

Najkvatinejšie kúpeľne za bezkonkurenčné ceny!