Autobazary, autoškoly, taxi a požičovne. Informácie o automobilizme a predaji, servise

Zobrazujem 13 z 13 položiek

Počet:
Zoradiť podľa:
Poradie:

Vitajte na stránke NAJVAČŠIEHO autobazáru v Nitrianskom kraji. V ponuke máme viac ako 300 áut. V Nitre máme dalšie 2 pobočky kde si môžete vybrať zo stovky áut. Predaj osobných a úžitkových áut Výkup áut za super ceny – vždy sa snažíme…

Autodoprava tovaru do 3,5 tony po Bratislave a okolí, ale aj celom Slovensku a štátoch EÚ. Preprava nábytku pri sťahovaní, odvoz nepotrebných vecí na zberný dvor. Bezpečná doprava tovaru z nákupných centier k vám domov.

Motoristický magazín pre všetkých nadšencov automobilov.

Predaj nových vozidiel škoda, vw, opel, toyota za veľkoodberateľské ceny

Autobazar predaj motorových vozidiel.

Predaj, opravy a výmeny čelných, bočných a zadných automobilových skiel

Ste z okresu Levice? Viac aktuálnych informácií z autosklárstva nájdete na www.autosklo1.sk

Preprava opatrovateliek a osôb zo Slovenska do Rakúska | TAXIVIEDEŇ

Naša hlavná činnosť je preprava opatrovateliek / opatrovateľov zo Slovenska do Rakúska (Viedeň + okolie, Linz + okolie, Wels + okolie) a späť. Medzi naše služby patrí aj transport na letiská, dovolenky, výlety a taktiež sa venujeme aj preprave…

Sme zabehnutá autolakovňa pôsobiaca v Žiline. Venujeme  sa hlavne lakovaním automobilov a karosárskym opravám. Vykonávame opravy poškodených a havarovaných osobných a úžitkových automobilov. Pracujeme s najmodernejšími technológiami čo zaručuje…

Stanica technickej a emisnej kontroly pre všetky typy vozidiel a pracovných strojov. Profesionálny prístup s dlhoročnými skúsenosťami, rýchle vybavenie kontroly bez čakania.

Cúvacie kamery a parkovacie systémy

Špecializujeme sa na cúvacie kamery a parkovacie systémy pre osobné autá, úžitkové vozidlá a priemyselné stroje. Kamera sa napája na originálny displej, alebo na monitory z našej ponuky. Poradenstvo, široký výber, výhodné ceny.

SMART zabezpečenie automobilov bez výnimky výrobcu a veku. Pandora autoalarmy poskytujú funkcie diaľkového štartu, nezávislého kúrenia a možnosť sledovania stavu auta prostredníctvom smartfónu.

Zameriavame sa na predaj, prenájom a poradenstvo v oblasti elektrokolobežiek. V našej ponuke však nájdete aj obľúbené multifunkčné sety pre najmenších a kolobežky pre deti a mládež.

Taxi Púchov | Najekologickejšia taxi služba Púchova, taxi transfery – 24/7 nepretržite. Objednávajte taxi +421 911 611 160, +421 919 265 566.